Главная » 2010 » Сентябрь » 16

Напевно, кожній людині знайомі поняття «бізнесмен», «підприємець», «комерсант». Серед відомих нам людей є такі, які називаються бізнесменами. Історія зберегла імена тих, хто істотно вплинув на виникнення і розвиток не тільки певних сфер бізнесу, а й цілих галузей економіки країн. Усі ці люди виділялися заповзятливістю, енергійністю, рішучою цілеспрямованістю, прагненням до новизни, наполегливістю, вмінням вчасно передбачити необхідність певного продукту і організувати його виробництво так, щоб він став не просто кращим чи новим, а позитивно вплинув на господарський розвиток . Винайдення і впровадження електричного струму, телеграфу, радіохвиль,
телефону, літальних апаратів, паровозів, двигуна внутрішнього згорання, пеніциліну, мікропроцесорів та безлічі інших необхідних для життя і корисних речей так чи інакше стало можливим завдяки людям з підприємницькими здібностями.
Першими підприємцями в історії людства були купці та ремісники. Вони не тільки прагнули більших доходів, а й уміли віднаходити нові шляхи їх отримання. З розвитком виробництва бажання людей до збагачення спричинило виникнення нового виду професійної діяльності — підприємництва і людей цієї професії — підприємців.
Уперше термін «підприємництво» увів на початку XVIII ст. відомий економіст Рішар Кантільон (1680-1734). Він писав, що підприємець — це людина, яка діє в умовах ризику, невизначеності; це новатор,що прагне вводи ... Читать дальше »
Прикрепления: Картинка 1
Категория: НАШІ НОВИНИ | Просмотров: 798 | Добавил: monkmax | Дата: 16.09.2010 | Комментарии (0)

       Ми живемо у постійному пошуку. Ми шукаємо все – комфорт, гроші, кохання, підтримку, близьку людину… Ми також обираємо і переживаємо кризу. Криза обов'язково передбачає життєвий вибір, тоді як життєвий вибір може здійснюватися без кризи, відсуваючи її або пом'якшуючи її плин. Криза може стати не лише початком, але й наслідком невдалого чи несамостійного життєвого вибору. Адже вибір може бути продиктований зовнішніми обставинами, станом здоров'я, очікуваннями інших. Тоді криза стає могутнім протестом проти того, що шкідливе для особистості.

       Роблячи вибір, людина виявляє свою автономію, самовизначається щодо системи цінностей, принципів, способів самореалізації у вчинках. Життєвий вибір, завдяки якому особист ... Читать дальше »

Прикрепления: Картинка 1
Категория: ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН | Просмотров: 1956 | Добавил: monkmax | Дата: 16.09.2010 | Комментарии (0)